Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Wrocław
Utworów:
5
Oglądany:
71604 razy
Założenie konta:
1 sierpnia 2012
Ostatnia aktualizacja:
10 września 2012
PROFIL FACEBOOK EWELINY: http://facebook.com/Lisowska.Ewelina

PROFIL FACEBOOK HQT MUSIC GROUP: http://facebook.com/HQTmg

Zamów płytę na EMPIK.COM: http://www.empik.com/ewelina-lisowska-lisowska-ewelina,p1052288819,muzyka-p , a dostaniesz ją jeszcze przed premierą !

Płyta Ewelina Lisowska jest już dostępna także na MUZODAJNIA.pl http://www1.plus.pl/muzodajnia/main/album.html?albumId=340863&artistId=779220&t=Ewelina+Lisowska%2BEwelina+Lisowska . Zachęcamy do kupowania !!! :)

UWAGA: Jeśli jesteście nowymi użytkownikami Muzodajni, po zarejestrowaniu się na Muzodajnia.pl możecie LEGALNIE ściągnąć 10 utworów za darmo, czyli np. całą EPkę :) Życzymy zatem przyjemnego słuchania :)

BIO:

Ewelina Lisowska pochodzi miejscowości obok Wrocławia,Mieszka tu od urodzenia, czyli dokładnie od 23.08.1991r. Przygoda z muzyką wokalistki zaczynała się od samego dzieciństwa jak sama mówi od zaraz wiedziała kim chce być. W wieku dojrzewania Ewelina przecierała pierwsze szlaki gry i własnych kompozycji na gitarze klasycznej. Uczęszczała również do szkoły gdzie wiodącym instrumentem była gitara klasyczna. Gdy zakończyła szkołę znalazła zespół z którym gra do dziś.
5 i pół roku jest wokalistką zespołu Nurth. Gra muzykę w stylistyce rocka mieszanego z elementami post-hardcore. Wszystkie teksty utworów są autorstwa Eweliny.Jej zespół na swoim koncie wiele osiągnieć, m.in.:
- Syców Rock Festival 2008 - Grand Prix
- Przegląd zespołów rockowych w Legnicy 2008 (w jury m.in. muzycy Acid Drinkers)
- III miejsce w Muzycznej Bitwie Polskiego Radia Wrocław (2008)
- Oleśnicki Wyskok 2009 - Grand Prix
-Zwycięstwo XIII edycji Mayday Rock Festival w Głogowie (2009)
- III miejsce na Międzynarodowych Konfrontacjach Muzycznych - Muzyczna Jesień w Grodkowie 2009 (Swoje pierwsze kroki na deskach tego festivalu stawiałm.in. LADY PANK)
-Nagroda Dziennikarzy na Seven Festival w Węgorzewie (2010) oraz Nagroda Indywidualności Konkursu Głównego na Seven Festival w Węgorzewie przyznana Evelynn (w jury m.in Lipa- Lipali, ex-Illusion)
-Zwycięstwo w kategorii Metal w 8 Wrocławskim Festiwalu Form Muzycznych oraz przyznanie nagrody Grand Prix tego festiwalu (w jury m.in. muzycy zespołu Poluzjanci: Kuba Badach i Grzegorz Jabłoński oraz Piotr Bartyś - Dziennikarz Muzyczny)
Wokalistka brała również udział w programach talent-show. Pierwszą taką przygodą był występ w "Mam Talent!". Ewelina tam nie przekonała do siebie jurorów i nie dostała się do kolejnego etapu. Charakter wokalistki nie pozwolił by tak łatwo odpuściła,a więc rok później wylądowała na castingu w X Factor,a tam już zachwyciła Kubę Wojewódzkiego,Czesława Mozila i Tatianę Okupnik i dostała się do finałów,a koniec końców zajmując 4 miejsce.
Ewelina ceni wielu artystów w zależności o jakim rodzaju muzyki jest mowa, gdyż ma dość rozbieżny gust muzyczny. Jeżeli chodzi o umiejętności wokalne to ceni sobie takie artystki jak: Christina Aguilera, Jessie J, Beyonce (...) Są to wokalistki, których technika rozkłada piosenkarkę na łopatki. Nie zapominajmy jednak, że prócz techniki jest jeszcze bardzo ważny element, jakim stają się emocje. Podziwia sporo wokalistów z zespołów ciężkich brzmień, których technika śpiewania nie zawsze jest na najwyższym poziomie, ale emocje jakie wyrażają swoim głosem są nie do opisania. W tym wypadku takim męskim wokalnym ideałem jest dla artystki Robb Flynn- facet, który tak steruje emocjami, że ma ciarki na całym ciele.
Plany na przyszłość wokalistki są dość jasne po prostu chce grać koncerty,nagrywać i być zadowoloną z samej siebie - co przychodzi jej bardzo ciężko. Wymaga od siebie ogromnie dużo i niemniej od innych. 7 sierpnia wychodzi pierwsza oficjalna płyta Eweliny Lisowskiej.

Singiel "Nieodporny rozum"

kalendarium

Brak wydarzeń w kalendarium